Pagasta padome beidz savu darbību

  •  Neviens vēl nav neko izdomājis labāku par vārdu PALDIES. Arī es, Palsmanes pagasta padomes priekšsēdētāja, gribu no sirds pateikt PALDIES visiem tiem cilvēkiem, ar kuriem kopā strādāju kopā no 2005. gada pavasara. Ar jums visiem kopā mums izdevās dažādas lietas, par to liecina pateicības un labie vārdi pagājušajā vasarā konkursā Sakoptākais Latvijas pagasts.
  •  Iestāžu darbinieki ikdienu rūpējas par sakoptu vidi, kura priecē ikvienu. Manuprāt, iestāžu darba novērtējums ir ciemiņu vēlme pabūt mūsu pasākumos, vecāku izvēle bērniem iegūt izglītību mūsu pagasta izglītības iestādēs, regulāra iepazīšanās ar jaunumiem pašvaldības mājas lapā.
  • Pateicoties „Spēkavota” iniciatīvām un ierosinājumiem ieguvām teātra mīļus, līnijdeju un senioru deju kolektīvus, iedzīvotājiem ir bijusi iespēja piedalīties dažādos pasākumos, talkās ir sakoptas daudzas vietas.
  •  Liels paldies SIA Palsmane, speciālās pamatskolas kolektīviem, uzņēmējiem un zemniekiem. Ļoti laba sadarbība pašvaldībai izveidojās ar ev. Lut. draudzi.
  •  Paldies deputātiem par darbu, ierosinājumiem, labām idejām un viedokļu apmaiņu. Pašvaldības darbiniekiem par atbalstu, sapratni un kopīgu darbu.
  •  Mūsu pagastu un ikvienu no mums sagaida pārmaiņas. Ticu, ka mēs pratīsim saglabāt visu labo, nepazaudēt vērtības un attīstīties.

Lai jums visiem jauka un saulaina vasara, lai nekad nepietrūkst labu vārdu un mīļa smaida, lai mums visiem veicas!

Palsmanes pagasta padomes priekšsēdētāja

Tigna Podniece

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: