PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒ IZLAIDUMS

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒ IZLAIDUMS

Lai bērnība paliek kā ziediņš maigs,

Kā pumpurs, kurš pretim gaismiņai aust,

 Kā saulīte debesīs mīļa un silta,

Kurai spīdot būs dzīve jāpiesilda.

 

2009. gada 29. maijā  sveikas savai  bērnības zemei teica divpadsmit mazie  Palsmanes pagasta pirmsskolas iestādes “Saulēniņu” grupas  audzēkņi: Nora Ciemiņa, Monta Jurģe, Madara Vikmane, Annija Krievāne, Diāna Ivanova, Karlīna Purzāle, Patrīcija Vētra, Edgars Podnieks, Jānis Dubrovskis, Valdis Vilks, Ralfs Jēkabs  Ruks, Raivo Ozols- Ozoliņš.

Veiksmi un izturību uzsākot skolas taku, kas 1. septembrī, skanot sudraba zvaniņam pavēstīs,  ka mazie „saulēniņi” būs kļuvuši par ciparu un  burtu ganiņiem. Vecākiem vēlam gudrus un zinātkārus bērnus , lai Jums kopīgi veicas !

                Nedaudz atskatīsimies uz paveikto maija mēnesī:

  • * Ievziedu , pieneņu un ābeļziedu laikā sveicām māmiņas „Mātes dienā”.
  • * Lai bērniem būtu drošāk uz ceļiem, vasarā atrodoties ūdens tuvumā, organizējām „Drošības dienas” pasākumu ar rajona policijas pārvaldes inspektores S. Kučeres piedalīšanos.
  • * Sagatavošanas grupas bērni savu veiklību un ātrumu pārbaudīja „Sporta rītiņa” pasākumā”
  • * Ar Palsmanes pagasta pašvaldības gādību bērnu rotaļlaukumā tika uzstādīti divi skaisti krāsaini atribūti.
  • * Un visbeidzot dāvana no pašvaldības – izlaiduma grupas bērniem ekskursijas brauciens ; Alūksnes novadpētniecības muzejs, podnieka Puzuļa darbnīca, Jaunannas pagastā “Arāji” zirgu izjāde, Bebru dabas taka, Alūksnes – Gulbenes bānītis, Stāmeriena, Vonadziņi- ezerā vizināšanās ar laivu.

                Jūnijs nāk ar jasmīnu smaržām un ozolu vēsmu, taču pirms tam daudz darāmā, lai pienācīgi sagatavotos jaunajam mācību gadam. Tāpēc esam uzsākuši remontus, krāsojam špaktelējam, līmējam tapetes , lakojam gultiņas, kuras laika gaitā kļuvušas pavisam pelēkas. Pie linoleja ieklāšanas darbiem palīgā aicinām bērnu vecākus. Domājam arī atvērt grupu bērniem no 1 gada vecuma, kā arī padomā izstrādāt speciālo izglītības programmu ar valodas attīstības traucējumiem.

Pēc labi padarīta darba,  tad jau arī varēs atskanēt  vasaras skanīgs „līgo”. Lai pārskan pāri lielajam novadam un jāņuguns dzirkstošās liesmas, lai uzvijas augstu – līdz mākoņiem ziliem.

Ievīsim jāņzālēs vasaras priekus,

 Lai tumšajos vakaros ciemos tie skrien,

Ievīsim jāņzālēs vasaras smieklus,

Lai dziļajos sniegos tie dvēselē brien!

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDES VĀRDĀ VADĪTĀJA LĪGA RAMANE

2 thoughts on “PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒ IZLAIDUMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: