Ābolu konkurss – balle sākumskolai

Ābolu konkurss - balle sākumskolai

Trešdien, 16.novembrī mūsu sākumskolas bērni piedalījās aizraujošos konkursos par rudeni, kur galvenais bija viss ap un par āboliem. Bērni izlozes kārtībā tika sadalīti četrās jauktās komandās. Pavisam katrai komandai bija jāiziet 4 pieturas jeb klases.

Skolotāja Daina bija sagatavojusi uzdevumus saistītus ar matemātiku – uzmanības un atjautības uzdevumus par augļiem un kociņiem. Skolotājas Initas vadībā komanda veidoja plakātu “Vitamīni ābolos”. Savukārt skolotāja Aida bija sagatavojusi krustvārdu mīklu par augļiem un to konservēšanu. Bet skolotāja Santa lūdza bērnus minēt mīklas par rudeni un tā veltēm un to atminējumus izlikt ar burtu palīdzību. Katra uzdevuma veikšanai tika dotas 15 minūtes.

Pēc konkursa bērni devās uz “lielās” skolas zāli, kur 9.klases skolēns Edgars Dementjevs bērniem atskaņoja mūziku, tātad sākās ballīte. Tikmēr skolotājas apkopoja rezultātus. Pirmo vietu dalīja Kevina un Amandas komanda. Kā balvas bērni saņēma Sarmītes cepto garšīgo ābolmaizi un sākumskolas skolotāju sagatavotos “Ābolu ezīšus” ar konfekti, rozīnēm un burkānu šķēlītēm.

Skolotāja Santa Indrēvica

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: