Labestības diena” Ežu grupā.”

Labestības diena

Atsaucoties uz Starptautiskās Humānās pedagoģijas centra aicinājumu, 1. martā novadīt labestības stundas, arī mēs Palsmanes pirmsskolas izglītības iestādē nolēmām vairot labestību.

Mūsu iestādē darbojas četras grupas – sākot no mazulīšiem līdz sešgadniekiem.Kad skolotājas bērniem vaicāja, kas ir labestība- atbildes izskanēja dažādas, bet viena no atbildēm bija arī – draudzība .Tādēļ nolēmām , ka mēs labestības dienu atzīmēsim, kā draudzības dienu , dodoties ciemos pie citu grupu bērniem, jo ikdienā, lai kā gribētos, nemaz tik bieži netiekamies, jo katram savs darbs darāms!

Sešgadnieki devās pie  iestādes mazākajiem- ” Ežu” grupas bērniem( 1- 3 g). Savukārt  piecgadnieki pie ” Mārītes” grupas bērniem( 3 un 4 g). Mārītes grupas audzēkņi ar savām skolotājām  ciemiņiem paši cepa cepumus.

Tā kā strādāju ” Ežu” grupā, mēs ciemos uzņēmām sagatavošanas grupas bērnus, kas , kā īsti ciemiņi pie mums ieradās ar pašu gatavotām dzijas lellītēm un cienastu un nelielu koncertu.  Savukārt mēs ciemiņus pacienājām ar   saldējuma kokteili.

Nevienam nav noslēpums, ka mazi bērni uz visu jauno ir atvērti un emociju pilni. Un tiešām, klausoties ciemiņu dziesmās, prieka un pārteiguma emociju netrūka nevienā sejiņā.

Lai veicinātu vēl ciešāku draudzību, gājām kopīgās rotaļās, kā viena no tām” Kas dārzā”, jo arī mēs, bērni, tāpat , kā bites spietā, protam būt kopā!

Mazie ” Ežuki” priecājās par kopīgo darbiņu, kad lielākie bērni nāca palīgā krāsot zīmējumu-katram mazajam bija viens lielāks draugs!

Tas mazajiem bija īsts piedzīvojums! Un kāpēc gan nē-vairosim labestību esot draudzīgi!!!

Pirmsskolas skolotāja Laura Līdaciņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: