Konkursā “Zvaigžņu klase”ar panākumiem startē “Trojas kačītes”.

Konkursā

Sestdien, 12. janvārī mājīgajā ChaulaTV studijā noslēdzās nu jau trešais erudīcijas konkurss “Zvaigžņu klase 2012”. Konkurss pulcē kopā erudītākos 5.- 9. klašu skolēnus, bet pirmo reizi konkursa finālisti tikās klātienē, lai cīnītos par galveno balvu- jūras ceļojumu visai komandai uz Stokholmu. Pavisam šogad konkursā reģistrējās 291 komanda ar1340 dalībniekiem no visas Latvijas.
Uz konkursa finālu bija sabraukušas kopumā 10 komandas no visas Latvijas. Tāpat kā neklātienes kārtās, arī finālā dalībniekiem bija jāatbild uz teorijas jautājumiem, jāatrisina cietais rieksts, jāpierāda savas ģeogrāfijas un literatūras zināšanas, kā arī jāizveido radošais darbs. Konkursa dalībnieki atrādīja arī mājasdarbu – prezentāciju par savu komandu.

7.- 9. klašu grupā: 4. vietā ierindojās komanda no Vidzemes “Trojas kačītes” . Komandai balvas no  piedzīvojumu parka “Mežakaķis”, Zvaigzne ABC grāmatas, kā arī ekskursija uz Suntažu observatoriju.

Kas tad ir šīs noslēpumainās “Trojas kačītes” ? Tās ir Palsmanes pamatskolas 7.klases meitenes Dita Lapiņa, Amanda Būce, Diāna Dambekalne, Renāte Kalniņa un Laila Ozola. Paldies meitenēm un skolotājai Ilzei Piksei par ieguldīto darbu.