Oktobrī paveiktie darbi Palsmanes internātpamatskolā

Oktobrī paveiktie darbi Palsmanes internātpamatskolā

Mūsu pasaule ir mūsu spogulis –

kādi esam mēs, tāds ir mūsu spoguļattēls.

Vislabākais spoguļattēls ir mūsu paveiktie darbi:

  • Šis mēnesis skolā bija Mākslas un mūzikas mēnesis, kura laikā skolēniem tika piedāvātas dažādas praktiskas nodarbes saistībā ar šiem mācību priekšmetiem – tautasdziesmu atbilstība attēliem, mūzikas instrumentu atpazīšana, latvisko rakstu veidošana u.c.
  • Skolotāju dienas svinības ar pārsteigumu skolotājiem jau agrā rīta stundā (sveiciens no dabas materiāliem veidotās gleznās zālājā pie skolas), dramatiskā pulciņa koncerts (dzejoļi un skečs), mūziķa A.Rogas muzikālais pārsteigums, pašgatavotas dāvaniņas un svētku mielasts.
  • Vēstures stunda “Tautas frontei – 25”, kuras laikā klausījāmies aculiecinieka stāstījumu par Latvijas Tautas frontes dibināšanu un tās pirmsākumiem mūsu pagastā. Bija iespēja noskatīties dažādus videomateriālus par Latvijas vēsturiskajiem faktiem, kuru laikā par redzamo tika sniegti arī skolēniem saprotami paskaidrojumi.
  • Piedalījāmies akcijā “Labo darbu nedēļa”, kuras laikā palīdzība apkārtnes sakopšanā tika sniegta mūsu skolas bijušajai skolotājai V. Ķikulei. Skolēnu pašpārvalde sakopa bijušo skolēnu un skolas darbinieku kapu kopiņas. Pārējā laikā katra klašu grupa veica rudens darbus pie skolas apkārtnes sakopšanas.
  • Piedalījāmies konkursos „Man ir glītākais rokraksts”, „Man ir kārtīgākie pieraksti” un „Man ir sakārtotākā dienasgrāmata (1. -9. kl.)”. Divu mēnešu laikā skolēni stundās strādāja un domāja par to, lai katra vārds varētu parādīties uzvarētāju sarakstā. Šis konkurss mums turpinās visa gada garumā, un vērtēšana notiek ik pa 2 mēnešiem. Gada beigās būs lielā vērtēšana, kad tiks noskaidroti paši labākie!!!

Šie ir paveiktie darbi, bet mūs gaida vēl virkne citu aktivitāšu, ko ar lielu gribas sparu arī darīsim turpmāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: