Piektīšu iesvētīšana Palsmanes pamatskolā

Piektīšu iesvētīšana Palsmanes pamatskolā

2013. gada 22. oktobrī notika 5. klases iesvētīšana. Katras klases skolēni bija iejutušies TV seriālu un raidījumu varoņu lomās. Mēs, 5. klases skolēni, bijām izveidojuši paši savu uzvedumu „Modernā Sniegbaltīte”, kur lomās darbojās: Sniegbaltīte- Madara, Ļaunā pamāte- Monta, Spogulītis- Pēteris, Mednieks- Valdis, Patrīcija- Meža feja, Gārfīlds- Toms, rūķīši- Diāna, Raivo, policisti- Edgars, Jānis. Mēs uzstājāmies pirmie, lai parādītu pārējiem, ka neesam nobijušies no mums sagatavotajiem pārbaudījumiem.

Pirmais TV raidījums, kurā paviesojāmies, bija 6. klases „Superbingo” ar visu laimes ratu. To griežot, mēs katrs izlozējām 1 jautājumu, uz kuru vajadzēja atbildēt, vai arī praktiski veicamu uzdevumu. Piemēram, Edgaram vajadzēja 4 reizes piepumpēties, bet man, Montai atbildēt uz jautājumiem par savu klases audzinātāju. Fināla uzdevumu veicām visi kopā- meklējām apslēpto mantu, kura galu galā izrādījās torte.

Tālāk TV kanāls pārslēdzās uz Simpsonu multfilmu. Mums vajadzēja atpazīt varoņus, iet taisni pa līniju, rāpot līdzi Megijai, skaitot- esmu mazs lunahoģiks, lēkt ar lecamauklu, skaitot- es lēkšu, lēkšu, kaut piekusīšu, bet lielajā skolā tikšu. Kad ar to bijām tikuši galā, Simpsoni izsniedza mums sertifikātu, ka godam esam izturējuši pārbaudījumus un tiekam ieskaitīti lielās skolas skolēnu sastāvā.

8. klase mūs aizveda uz „Ekstrasensu cīņām”. Mums bija jāiztēlojas, ka mēs pa pāriem ejam pastaigāties pa mežu. Te pēkšņi mums nolaupīja Sniegbaltīti. Lai laupītāji atbrīvotu Sniegbaltīti, mums vajadzēja izturēt ekstrasensu pārbaudījumus un atrast 4 atslēgas- draudzības, mīlestības, drosmes un gudrības atslēgas. Kad sameklējām atslēgas, laupītāji atdeva mums Sniegbaltīti, kura bija piesieta pie krēsla. Noslēgumā ekstrasensi mums lika dot dažādus zvērestus un tos apliecināt ar savu parakstu.

Beidzamā pārraide bija no seriāla „ Ugunsgrēks” filmēšanas laukuma. Mēs iejutāmies ārzemnieku, bet devītie seriāla varoņu lomās. Mums katram iedeva balonu, kuru vajadzēja piesiet pie kājas, tad dejojot censties saspridzināt citu balonus, bet savējo pasargāt. Uzvarēja pāris Fēlikss ( Sandija) un skolotāja. Pēc šis nopietnās sacensības mūs cienāja ar saldējumu un kolu. Pašās beigās mums tika dota šī unikālā iespēja – nofotografēties kopā ar seriāla „Ugunsgrēks” varoņiem.

Pasākuma nobeigumā bija jautra diskotēka.

Šī bija pati labākā iesvētīšana pasaulē!

5. klase skolniece Monta Jurģe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: