Janvāris Palsmanes internātpamatskolā

Janvāris Palsmanes internātpamatskolā

Neticiet ne saviem, ne citu cilvēku vārdiem,

ticiet tikai saviem un viņu darbiem.

Arī mēs ticam tikai saviem darbiem. Šī gada pirmais mēnesis mūsu skolā ir bijis diezgan spraigs un darba pilns:

  • Decembra beigās tika saņemts atzinības raksts par dalību CSDD rīkotajā konkursā „Gribu būt mobils”.
  • Aktīvi strādājām svešvalodu mēneša ietvaros piedāvātajos uzdevumos, kurus pildot pilnveidojām zināšanas svešvalodās.
  • Turpinājām piedalīties speciālo skolu boulinga līgas turnīrā.
  • Mūsu pagasta un Smiltenes novada iedzīvotājiem sniedzām koncertu „Katram savs Ziemassvētku stāsts”. Tas bija atskats uz mūsu veikumu pirmā pusgada laikā. Pēc koncerta viesi tika iepazīstināti arī ar mūsu skolu un skolēnu dažādajiem darbiņiem.
  • Kopā pulcējāmies popielā „Saldie – 80″. Šajā pasākumā skolēni tika arī iepazīstināti ar viņu izvēlēto grupu vai dziedātāju biogrāfiju un dzīvesgājumu. Vakara noslēgumā visi bija aicināti uz jautru diskotēku 80 – to gadu stilā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: