Februāris Palsmanes internātpamatskolā

Februāris Palsmanes internātpamatskolā

Februāris jau paskrējis. Šis mēnesis kalendārā ir īsākais. Neskatoties uz to, skolā tas bija ļoti krāšņs un aktīvs. Tas krāsojās visās varavīksnes krāsās par spīti tam, ka ir ziemas mēnesis.

Organizējot un piedaloties skolas pasākumos februārī, esam pierādījuši, cik radoši, darīt griboši, atraktīvi, atvērti un azartiski mēs visi kopā varam būt.

Februāri sākām ar aktīvu Valentīndienas ballītes plānošanu, noformējot klašu telpu durvis, gatavojot apsveikumu kartiņas, domājot par tērpu izvēli, skaistām frizūrām, kā arī lasot informāciju par šo dienu. Šajā pēcpusdienā mācījāmies teikt mīļus vārdus, katrs meklēja savu Pelnrušķīti, piedalījāmies dažādās jautrās un interesantās atrakcijās. Ikvienam svētku dalībniekam bija arī iespēja apmeklēt atbilstoši Valentīna dienai izveidotu fotostudiju, lai varētu arī pēc tam atcerēties piedzīvotos mirkļus šajā pasākumā.

Meteni visi gaida ar prieku, jo ziema iet uz beigām un tuvojas pavasaris.  Izbeidzas garie, tumšie ziemas vakari, dienas kļuvušas gaišākas un saulainākas. Sevišķi  priecīgi par Meteņa atnākšanu bija arī mūsu skolas bērni. 5., “C” klase  un viņu audzinātājas piedāvāja izbaudīt pēdējos  ziemas priekus radošās stacijās Sniega dienā Meteņos. Ikviens  parādīja savu atraktivitāti, iztēli, spēku un varēšanu ragaviņu vilkšanā, nobraucienā pa bobsleja trasi, piku trāpīšanā mērķī, sniega krāsošanā, figūru veidošanā un skriešanā pa sniegu. Izpildot katras radošās stacijas uzdevumu, grupas papildināja saņemto siltuma  simbolu ar siltu saules stariņu. Drēgnajā februāra pēcpusdienā tiem, kuriem sala, bija iespēja arī sasildīties pie kopīgā ugunskura.

Kā jau katru gadu, arī šogad skolā notika konkurss “Popiela – 2015”. Pārsteigumu visai skolas saimei sagādāja Smiltenes bērnu popgrupu “Okey” skolotāju I. un J. Celmiņu vadībā, kuri ar savu koncertu iedrošināja mūsu skolas konkursa dalībniekus paradīt savus sagatavotos priekšnesumus. Konkurss  bija nopietns, gana spraigs un reizē arī jautrs, bet rezultāts sagādāja gandarījumu visiem – dalībniekiem, skatītājiem un žūrijai. Uzvarētāji – 1.klases kolektīvs – ieguva iespēju pārstāvēt skolu Vidzemes zonas konkursā „Teātris mūzikā”, kas norisināsies Sveķu internātpamatskolā.

Nozīmīgs notikums 8.klases meitenēm bija  Netradicionālās modes skate „Nāc ar saviem laukiem dižoties” Baltinavas internātpamatskolā, kurā viņas prezentēja mājturības un tehnoloģiju stundās pašu darināto tērpu kolekciju „Fermeru ģimene”.

Lai gan Latvijā sniega šogad tā mazāk, izrādās, ka citviet balta un tīra sniega sega ir pieejama vēl joprojām. Par to pārliecinājās arī mūsu skolas slēpošanas komandas puiši, kuri piedalījās LR speciālo skolu slēpošanas sacensībās Priekuļu biatlona trasē.

Ziemas pēdējais mēnesis ir bijis darbīgs, notikumiem bagāts, bet pirmās putnu čalas un sniegpulkstenīšu zvani jau mūsu sirdīs sāk iezvanīt pavasari.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: