Palsmanes internātpamatskolas Labie darbi aprīlī

Palsmanes internātpamatskolas Labie darbi aprīlī

1. aprīlis visā pasaulē ir pazīstams kā Joku jeb Smieklu diena, kad cilvēki savā starpā izspēlē dažādus jokus un sīkas blēdības,  tāpēc šis datums skolā tika izsludināts kā  Jokaino apģērbu diena. Gan skolēni, gan skolotāji parādīja savu izdomu un radošo fantāziju, ierodoties skolā ļoti savdabīgos apģērbos, kurus demonstrēja skolas pašpārvaldes organizētajā rīta parādē. Savukārt pēcpusdienā klausījāmies anekdotes, vērojām skečus un burvju trikus  I/II kursa organizētajā „Joku pēcpusdienā”.

Ļoti nozīmīgs notikums skolas dziedātājiem bija pārstāvēt savu skolu XI Latviešu skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku projekta „Mēs rakstām sevi Dziesmu svētkos” Vidzemes vēsturiskā novada pasākumā Cēsīs, kur tika noskaidrots, ka arī mūsu skolēni vasarā piedalīsies gājienā un dziedās koncertā Mežaparka lielajā estrādē.

Savukārt 8. klases skolēni piedalījās ikgadējā republikas speciālo internātpamatskolu Mājturības un tehnoloģiju konkursā „Gaiss, zeme, ūdens”, kurā I. Lībiete kopvērtējumā ieguva 1. vietu, bet M. Paeglis ieguva 1. vietu par sagatavoto mājasdarbu un 3. vietu kopvērtējumā.

Visu mācību gadu skolēni cītīgi gatavojās vienam no gaidītākajiem svētkiem – deju festivālam „Carnikavas ritmi”, kurā tikās ar jau iegūtajiem draugiem, parādīja savu dejotprasmi, vēroja citu dalībnieku priekšnesumus un arī Latvijā zināmu skatuves mākslinieku uzstāšanos. Šogad viņus ar savām dziesmām priecēja Aminata un I. Sutugova.

Interesanti tika pavadīta arī „Jautro ciparu un simbolu pēcpusdiena”, kurā skolēniem bija jārisina dažāda veida atjautības uzdevumi, jāmin mīklas par cipariem un jāsaliek ciparu puzles. Jaunāko klašu skolēni arī dziedāja dziesmas par cipariem un gāja rotaļās.

Mēneša noslēgumā 5. – 9. skolēni, uzvarot Veselīga dzīvesveida konkursā, devās ekskursijā uz „Cido” ražotni, kur uzzināja, kā rodas un līdz veikalu plauktiem nonāk dažādi bezalkoholiskie dzērieni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: