Kopā būšanas prieks!

Maija mēnesis mūsu iestādē tika pasludināts par ģimenes mēnesi. Tika aicināti bērnu ģimenes locekļi iesaistīties grupas dzīvē, lai kopīgi ar bērna grupas draugiem kaut ko padarītu.

Liels prieks, ka šim aicinājumam atsaucās „Saulītes” grupas audzēkņa Eduarda Vilkasta ģimene, kurai patīk brīvajos brīžos muzicēt. Pie mums viņi viesojās Eduarda dzimšanas dienā ar muzikālām aktivitātēm. Tika atnesti dažādi mūzikas instrumenti : sintezators, ģitāra, bungas, daži skanoši rīki( tamburīni, grabuļi, sitamie kociņi), kurus varēja katrs bērns aplūkot un izmēģināt spēlēt. Eduards saviem draugiem nodziedāja dziesmu par mellenēm un iemācīja to arī pārējiem. Iemācījāmies arī jaunas rotaļas ar dažādu skanošo žestu iesaistīšanu un dziedāšanu. Bērni klausījās un darbojās ar lielu interesi un aizrautību. Arī Eduarda lielais brālis Kristians visus pārsteidza ar pasaku, kurā iesaistīta ģitāra spēle. Bija patiešām interesanti. Sanāca lielisks orķestris, kuru vadīja Andris Vilkasts Eduarda tētis. Jaukā pasākuma noslēgumā Eduarda māmiņa Lāsma pacienāja visus ar garšīgu dzimšanas dienas kliņģeri.

Liels paldies Vilkastu ģimenītei par atsaucību un lieliski kopā pavadīto laiku. Bērniem un visiem pārējiem bija interesanti un jautri.

Palsmanes pirmsskolas skolotāja Dina Ozola

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: