Krāsainais septembris

Krāsainais septembris

Es dodos pa saulainu ceļu
Līdz rudens vēlajām salnām,
Līdz pirmajam septembrim skolā,
Līdz pirmajai dienai klasē.

Klāt atkal 1. septembris! Skolas solos atgriezušies jautri skolnieki, kuri steidzās satikt klasesbiedrus un dalīties vasaras piedzīvojumos. Ar jaunu darba sparu un idejām bērnus sveica pedagogi.  Pirmsskolniekus priecēja Pepija un mūzikas skolotāja. Ar dažādām aktivitātēm piepildīts laiks bija gan lieliem, gan maziem, un kopīgi sapņojot un labu vēlot sev un citiem, gaisā aizspurdza daudz krāsainu balonu. Pēcpusdienā ar skanīgiem sveicieniem pie mums ieradās popgrupa “Okay”. Dzejoļiem, dziesmām un smiekliem skanot, godam tika nosvinēta pirmā skolas diena.

No izklaidēm pie darba. Ražīgs septembris bija mūsu skolas sportistiem, sākot ar Vidzemes zonas futbola mačiem, kur godam izcīnījām vietu finālā un dalība rudens krosā Lielplatonē skolas medaļu kontu papildināja ar divām sudraba medaļām.

Šajā mācību gadā skolu reizi nedēļā apciemos kanisterapijas vadītāja ar savām mīlulēm ņūfaundlenda sugas sunītēm Dūdu un Zumzum. Šīs nodarbības palīdzēs labāk iejusties skolas kolektīvā jaunpienākušajiem skolēniem, pārējiem skolas audzēkņiem – nostiprināt pārliecību un ticību saviem spēkiem.

Gatavojoties sekmīgam un aktīvam mācību darbam, saulainā septembra rītā pie mums viesojās vides inspektors Jānis Pērle. Skolēni tika iesaistīti aizraujošā spēļu pasaulē, izmēģinot dažādas vides spēles.  “Tīrījām” upi no sadzīves atkritumiem, palīdzējām zivīm nokļūt dziļākos ūdeņos, izsekojām “laša” ceļu, likām puzles un veidojām “dabas” salikteņus. Bērni darbojās komandās, viens otram palīdzēja.

Mēneša beigās visa skolas saime, sadalīta “krāsainās” komandās, devās pārgājiena uz Lūkupi, Kangarkalnu un Melno ragu. Lai ceļš būtu interesantāks, veicām dažādus uzdevumus gan šāvām ar “kaķeni”, gan veidojām plastilīna torni, gan ripinājām pa cauruli bumbiņu, utt. Neizpalika arī balvas, ar goda medaļām tika apbalvotas otrās un trešās vietas ieguvēju komandas, bet pārliecinoši uzvarēja “zaļā” komanda, iegūstot balvā lielu koka kausu.

Kā mazas skudras tek uz lielu pūzni, tā Jūs, mūsu bērni un kolēģi, dodaties uz skolu. Cits priecīgs – pirmo reizi, cits satrauktu sirdi. Daži sajūsmā satikās ar draugiem pēc brīvlaika, daži skuma pēc skaistās, saulainās vasaras. Mēs visi – tik dažādi! Taču visiem sācies jauns darba cēliens. Aicinām droši, un ar pārliecību sākt jaunas gaitas, jo – kā soli spersi, tā ceļu veiksi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: