Palsmane.Lv jaunā, labākā veidolā

Palsmane.Lv jaunā, labākā veidolā

Cienījamie palsmanieši un Palsmanes pagasta interneta vietnes viesi! Vietne Palsmane.Lv ilgāku laiku bija dīkstāvē un netika atjaunota, taču nu tā atkal ir ierindā – atjaunota un izmainīta. Cerams, ka jums patiks lapas jaunais veidols. Darbs pie lapas atjaunošanas gan vēl pilnībā nav pabeigts, vēl tiks veikti dažādi sīki tehniski uzlabojumi, tomēr – Palsmane.Lv atkal ir ierindā un gaida autoru rakstus par dažādām tēmām, aktualitātēm un jaunumiem Palsmanes pagastā.

Palsmanes pagasta interneta vietne darbojas jau no 2009. gada, un no paša lapas pirmsākuma arhīvā ir pieejami visi raksti pa gadiem un mēnešiem.

Tāpat, ir atjaunotas saites uz nozīmīgām valsts un novada iestāžu un institūciju vietnēm, kā arī pievienotas laika ziņas Smiltenes novadam.

Turpmāk lapā būs iespējams aplūkot arī dažādu pagastā notikušu pasākumu fotogalerijas. Tiek domāts arī par to, ka lapas apmeklētāji, palsmanieši vai jebkurš interesents varētu iesūtīt savas fotogrāfijas, tādā veidā veidojot interesantu Palsmanes pagasta fotogaleriju, taču šī iecere vēl tiek apspriesta.

Eksistē arī ideja pagasta vietnei pievienot sadaļu Sludinājumi, kurā pagasta iedzīvotāji varētu piedāvāt savus pakalpojumus, mainīt, pirkt, pārdot šo un to. Arī šī iecere vēl ir izstrādes stadijā.

Lapas apmeklētājiem ar idejām un ieteikumiem par Palsmane.Lv veidošanu, lūdzu, rakstīt uz e-pastu: datorserviss@live.com vai palsmane@smitene.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: