Palsmanietis Gustavs – šā gada 1000. bērniņš!

Attēlā (no kreisās); Gustavu un viņa māmiņu Vidzemes slimnīcas vārdā sveic ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa un vecākā vecmāte Natālija Šaramigina
Foto: vidzemesslimnica.lv

Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 1000. bērniņš – 30. novembra rītā pasaulē ieradās Gustavs, piektais bērns ģimenē no Palsmanes.

Kā pastāstīja māmiņa Inga, Gustavu mājās gaidot māsa un trīs brāļi, no kuriem jaunākais brālis Edgars pirms 3 gadiem arī dzimis Vidzemes slimnīcā.

Sveicot Gustavu un viņa māmiņu, Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa visas slimnīcas vārdā izteica pateicību ģimenei par izvēli – vēl vienam dēlam nākt pasaulē tieši Vidzemes slimnīcā un novēlēja labu veselību, spēku un izturību visai ģimenei, tik kuplu bērnu pulciņu audzinot.

Jau trešo reizi pēc kārtas gada tūkstošie bērni ir puiši – pērn 15. novembrī tas bija valmierietis un pirmais bērniņš saviem vecākiem, 2016. gada 24. novembrī pie 1000. bērna goda tika Renārs no Beļavas pagasta, bet ilgi gaidīto (iepriekšējā reize, kad Valmierā piedzimuši vairāk par tūkstoš bērniem gadā, bijusi 1992.gadā) tūkstošā bērniņa ierašanos Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļā 2014. gadā atsāka meitene Madara.

Nedaudz statistikas: aizvadītajā, 2016. gadā, pavisam Vidzemes slimnīcā piedzimuši 1136 bērni, 541 meitene un 595 zēni, sagaidīti gada pirmie trīnīši un bijuši 20 dvīņu pāri (2015. gadā – 1107 bērni un 25 dvīņu pāri).

Avots: vidzemesslimnica.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: