Pie Aijas Zeibotes Palsmanē – LR2 raidījums

Pie Aijas Zeibotes Palsmanē - LR2 raidījums

Aija Zeibote , Palsmanes Kultūras nama vadītāja, cilvēks, kas savu dzīvi lielā mērā veltījis dejai. Aija pati ir dejotāja un divu deju kolektīvu vadītāja, arī deju skolotāja mazajiem dejotājiem. Viņas iespaidā Palsmane ir kļuvusi par tādu kā dejojošo pagastu, viņa organizē arī plašāka mēroga tradicionālu pasākumu vasarās – Dejotāju radošās dienas Palsmanē gan ar deju meistarklasēm, gan atpūtu, gan noslēguma koncertu.

Par Aiju saka, ka viņa ir deju skolotāja ar augstām prasībām, bet varbūt tieši tādēļ viņas vadītie kolektīvi kopš izveidošanas brīža ir piedalījušies atbildīgu darbu, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu Smiltenes novadā.

 

Latvijas Radio 2 raidījumu cikls “SIMTS NO MUMS” .
Latvijas valsts 100-gadi sagaidot.
Tas ir ceļojums pa novadiem, lai satiktu simts dažādus cilvēkus, uzklausot viņu teikto par savu ikdienu, darbu un svētkiem, visu to, kas summējas vārdos – ES LATVIJĀ.
Raidījumu cikla varoņi ir dažādu paaudžu radošie ļaudis, inteliģence (mākslinieki, rakstnieki, mūziķi, skolotāji, bibliotekāri, muzeju darbinieki, vēsturnieki, novadu aktīvisti un citi), kurus vieno savas dzimtās puses patriotisms un aktīva dzīves nostāja.
Raidījuma devīze : “par to, kur smelties spēku un prieku šobrīd, un kā to ieguldīt nākamībā”.
Cikla raidījumi skan LR-2 ēterā katru ceturtdienu pl. 17 ar atkārtojumu svētdienā pl. 17.
Raidījuma autors un Latvijas apceļotājs Dzintars Tilaks.

Materiāla avots: VSIA „Latvijas Radio”

Latvijas radio 2

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: