Skudras Urdas ciemošanās

Skudras Urdas ciemošanās

Palsmanes pagasta pirmsskolas iestādē 23.aprīlī tika gaidīts īpašs viesis –Skudra Urda. Iestādei piedaloties dažādos ZAAO organizētajos projektos , saņēmām piedāvājumu uzaicināt pie sevis šo tēlu, kurš bērniem palīdzētu izprast galveno vēstījumu-esi draugs dabai.

         “Saulītes” grupiņā  Skudra Urda, bērniem mācīja pareizi šķirot atkritumus. Pēc to īpašībām, ievērojot attēlus  uz tvertnēm.  Rādīja dažādus, interesantus un  lielus attēlus par atkritumu šķirošanas poligonu un dažādām automašīnām, kuras savāc atkritumus. Bērniem ļoti interesēja un patika darboties kopā ar Urdu ,sašķirojot dažādus atkritumus pēc norādījuma .

     “Mārīšu” un  ”Bitīšu” grupiņas bērniem pastāstīja par atkritumu sķirošanas nepieciešamību un ko dara ar savākto makulatūru. Pēc sarunām un kopīgas rotaļas Urda piedāvāja bērniem pašiem piedalīties papīra gatavošanā. Bērni aktīvi iesaistījās izejmateriālu sagatavošanā, lai taptu jauns papīrs. Darbošanās un gala rezultāts bija ar ovācijām pārpildīts.

 Paldies ZAAO  par šādu projektu un iespēju tikties ar tik gudru Skudru   Urdu, kura bērniem deva jaunas zināšanas un praktisku darbošanos!

Grupas skolotājas:Aiga Eimane, Jogita Lucāne un Lāsma Veigule

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: