Jūnija darbiņos!

Jūnija darbiņos!

, .

 

Saulītes samīļotas , Palsmanes pirmsskolā vasaras periodā darbojas divas dežūrgrupas. Šogad šīs grupiņas varētu nosaukt brāļu-māsiņu grupas, lai vēl vairāk radītu ģimeniskāku satuvināšanos un drošības sajūtu. Lielākie bērni mācās  palīdzēt mazākajiem, savukārt mazākie mācās no tā ,ko prot lielākie.Sanāk tāda vasaras kopēja mācīšanās abām pusēm.

Par tradīciju ir kļuvis katru gadu piedalīties  konkursā Eiropas jūdze 2023! Arī šogad,sporta skolotājas Aigas vadībā  no  1. -5. jūnijam riteņojām, ar ko nu katrs var un prot- ar riteņiem, skrejriteņiem, skrituļiem.Kopā tika pieveikti 10 km. Prieks par sasniegtajiem rezultātiem, bet vēl jo vairāk par kopā būšanu un darbošanos.

Sagaidot Līgo dienu tapa vasaras gleznas, no sanestajām jāņzālēm dekori- lieli un mazi  vainadziņi, gan ko likt galvā, gan izrotāt iestādes teritoriju. Lielākais prieks un gandarījums bērniem bija par šīs prasmes apgūšanu, jo teicās,tādus gatavos arī kopā savās ģimenēs.Līgo diena tika ieskandināta ar līgo dziesmām, rotaļām un gardo cienastu-jāņu sieru un kvasiņu.

Pateicoties Ernesta un Auroras mammai Ivitai, bērniem bija vienreizēja iespēja iepazīties un izpētīt dīķa un upes iemītniekus, kurus var atrast ūdenstilpju krastos.

Lūk, cik interesantas nodarbes notiek  arī vasarā!

 

 

Pirmsskolas skolotāja Alise Rozniece

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Please leave these two fields as-is: