Autortiesības

© Palsmanes pagasta padomes interneta vietne – https://www.palsmane.lv/ – turpmāk tekstā “Palsmane.Lv”.

Palsmane.Lv un autortiesību īpašnieks un tiesību turētājs – Palsmanes pagasta padome.

Palsmane.Lv tehniskās izveides, adaptācijas un programmēšanas autors – Ilmārs MEDNIS.

Palsmane.Lv izstrādāta, izmantojot satura vadības sistēmu ©  “WordPress“. Tas ir bezmaksas, atklātā koda rīks, kas darbināms uz tīmekļa servera.

Visa Palsmane.Lv ievietotā informācija ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām – “Autortiesību likums” (11.05.2000)

Palsmane.Lv publicēto materiālu kopēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publicēšana tradicionālā veidā uz papīra vai elektroniski atļauta vienīgi ar autortiesību īpašnieka (Palsmanes pagasta padome) atļauju.

Palsmane.Lv sniedz atsauces uz informācijas avotiem internetā. Šajos avotos ievietoto darbu autortiesību īpašnieku norādes par darbu izmantošanu ir saistošas katram darbu izmantotājam. Atsauksmes satur informāciju, kuras saturu kontrolē attiecīgie autortiesību īpašnieki.

Palsmane.Lv rakstu ilustrēšanai izmanto attēlus no HAAP Media Ltd. (“SXC”), tādēļ šo attēlu izmantošana ir saistīta ar “SXC” resursā izvietoto fotogrāfiju autoru autortiesību norādēm par darbu izmantošanu, kas ir saistošas katram Palsmane.Lv apmeklētājam un darbu izmantotājam.